Wybierz oddział

Obóz sportowy w Zakopanem

27.08.2021

17 sierpnia 2021 roku w ramach umowy z Ministerstwem Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu nasz Oddział  Regionalny zorganizował w Zakopanem obóz sportowy.
Nasi zawodnicy w pięknych okolicznościach przyrody utrwalają swoje umiejętności oraz oczywiście zdobywają nowe. Codziennie trenerzy z wolontariuszami organizują zajęcia m.in. bocce, piłki nożnej, siatkowej czy lekkoatletyki. Integrujemy się również podczas zajęć ruchowych. Uczestnicy podnoszą także swoje umiejętności i wytrzymałość podczas pieszych wycieczek.

Pomorski Oddział Regionalny zorganizował obóz w ramach zadania pn. „Organizacja obozów sportowych dla osób niepełnosprawnych” dofinansowanego ze środków Państwowego Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej, których dysponentem jest Ministerstwo Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu w ramach umowy z MKDNIS nr 2021/0079/0082/Sub.C/DS-SN/3/MSa z dn. 07.06.2021r.

30 zawodników i 10 osób kadry spędzi w Ośrodku Maria w Zakopanem 12 dni, czyli pobyt będzie trwał do 28 sierpnia 2021 roku.

Niezmiernie się cieszymy, że dopisuje nam wspaniała pogoda i humory :)  Sami zobaczcie na fotografiach ile różnych aktywności podejmują podczas obozu nasi zawodnicy!

Udział zawodników w obozie z Klubu z Pelplina dofinansowała również Gminna Komisja ds. Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych przy Burmistrzu Miasta i Gminy w Pelplinie - współorganizator zadania. Udział zawodników z Klubu Bratek z Czerska dofinansowała Gmina Czersk.

Małgorzata Puchalska

SPONSOR GENERALNY

Sponsor strategiczny

SPONSOR GŁÓWNY

Sponsor główny

PARTNERZY OLIMPIAD SPECJALNYCH POLSKA

Partnerzy Olimpiad Specjalnych Polska

INSTYTUCJE WSPIERAJĄCE

Instytucje wspierające - dofinansowanie projektów realizowanych w 2018r.

KOMUNIKACJA MARKETINGOWA I PR

Komunikacja i PR

OGÓLNOPOLSKI PATRONAT MEDIALNY

Ogólnopolski patronat medialny

OGÓLNOPOLSCY PARTNERZY OLIMPIAD SPECJALNYCH POLSKA

Partnerzy i Przyjaciele

Partnerzy regionalni

Partnerzy
Instytucje wspierające - dofinansowanie projektów realizowanych w 2018r.

Strona internetowa dofinansowana jest ze środków MSiT.